NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ

Nábor nových zaměstnanců může být komplikovaný, drahý a časově náročný proces.  Všechny naše služby jsou šité na míru každému našemu klientovi. Pro výběr nejvhodnějších kandidátů využíváme vlastní interní databázi s více než 12 000 kandidáty z celého světa, sociální sítě včetně Linkedin, doporučení z trhu i inzerci. Do náborového procesu úspěšně zapojujeme psychodiagnostiku a odborné pohovory, které efektivně eliminují nevhodné kandidáty. Odborné pohovory jsou vždy garantované odborníkem z branže.

Objednejte si nás

Kariérní poradenství

Nejste spokojeni ve svém současném zaměstnání? Nedaří se Vám najít novou práci?

 

Naše kariérní poradenství přizpůsobujeme každému klientovi zvlášť. Zapojením Hoganovi psychodiagnostiky a cílenými rozhovory vám pomůžeme vydefinovat pracovní pozice, na které se nejvíce hodíte. Společně vytvoříme strategii, jak dosáhnout vaší vysněné práce. Pomůžeme vám upravit životopis a profilu na Linkedinu. A pak, když už máte pracovní nabídky na stole, můžeme asistovat i při jejich vyhodnocení a vyjednání ideálních podmínek.

Objednejte si nás

Outplacement

Řešíte organizační změny ve společnosti a chystáte se propouštět? V tom případě doporučujeme využít naší služby outplacementu. Pomůžete tak svým zaměstnancům překlenout jedno z nejvíce stresujících období jejich kariéry.  V této službě využíváme svých zkušeností jak s náborem, tak kariérním poradenstvím. 

 

Zachováte si pověst odpovědného zaměstnavatele a vyhnete se rizikům a možným právním sporům. Vašim zaměstnancům to přinese rychlejší uplatnění na trhu práce a udržení si výkonnosti a motivace v období po oznámení ukončení pracovního poměru.

Objednejte si nás

PSYCHODIAGNOSTIKA

Víte, že najmutí a rozvoj nevhodného zaměstnance Vás může stát až 20-ti násobek jeho měsíčního platu?

 

Osobnostní testování uchazečů o zaměstnání je jednou z nejpřínosnějších a cenově nejefektivnějších strategií, jak vybrat nejvhodnější kandidáty. Hodnocení osobnosti používáme ke stanovení pracovního stylu uchazečů, k pochopení jejich základních motivací a k rozpoznání vzorců chování, které by mohly zhoršovat jejich produktivitu práce, vztahy nebo pověst. Našim klientům i nám se nejlépe osvědčilo využití Hoganových psychodiagnostických testů prováděných online.

Objednejte si nás