Služby - Personal Connect
1580
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1580,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Recruitment Consulting

Nabízíme efektivní a rychlé personalizované služby v oblasti náboru. Všechny naše služby jsou šité na míru každému našemu klientovi. Pro výběr nejvhodnějších kandidátů využíváme vlastní interní databáze s více než 12 000 kandidáty z celého světa. Naplno využíváme potenciál sociálních sítí a nejnovějších technologií a trendů v náboru.

 

Pro oblast náboru zajišťujeme:

  • Talent Acquisition
  • Executive Search
  • Recruitment
  • Confidential Recruitment
  • Outsourcing náborového procesu

Kariérní poradenství

Nejste spokojeni ve svém současném zaměstnání? Nedaří se Vám najít novou práci?

 

Naše kariérní poradenství přizpůsobujeme každému klientovi zvlášť. Zapojením Hoganovi psychodiagnostiky a cílenými rozhovory vám pomůžeme vydefinovat pracovní pozice, na které se nejvíce hodíte. Společně vytvoříme strategii, jak dosáhnout vaší vysněné práce. Pomůžeme vám upravit životopis a profilu na Linkedinu. A pak, když už máte pracovní nabídky na stole, můžeme asistovat i při jejich vyhodnocení a vyjednání ideálních podmínek.

Outplacement

Řešíte organizační změny ve společnosti a chystáte se propouštět? V tom případě doporučujeme využít naší služby outplacementu. Pomůžete tak svým zaměstnancům překlenout jedno z nejvíce stresujících období jejich kariéry.  V této službě využíváme svých zkušeností jak s náborem, tak kariérním poradenstvím. 

 

Zachováte si pověst odpovědného zaměstnavatele a vyhnete se rizikům a možným právním sporům. Vašim zaměstnancům to přinese rychlejší uplatnění na trhu práce a udržení si výkonnosti a motivace v období po oznámení ukončení pracovního poměru.

Assessment centra

Mnoho uchazečů dokáže vytvořit působivý životopis. Je i mnoho takových, kteří se dokáží perfektně připravit na pohovor. Jak ale poznat, zda kandidát obstojí v reálném pracovním prostředí? Při obsazování klíčových pozic ve firmě doporučujeme svým klientům zařadit do výběrového procesu assessment centra (AC). Skupinové a individuální úkoly v AC navrhujeme tak, aby se co nejvíce blížili skutečným situacím, se kterými se bude vybraný kandidát na této pozici setkávat. Zadavatel je vždy aktivním účastníkem AC. 

 

Díky AC můžete lépe představit vaši společnost, její kulturu a hodnoty.

Hodnocení Hogan

Víte, že najmutí a rozvoj nevhodného zaměstnance Vás může stát až 20-ti násobek jeho měsíčního platu?

 

Zapojením psychodiagnostiky do výběru se zvyšuje pravděpodobnost výběru toho nejvhodnějšího kandidáta. Na základě dlouholetých zkušeností v oblasti managementu používáme sadu 3 Hoganových dotazníků, které pomáhají klientovi lépe předpovídat, kdo se na jaké pozice bude hodit.

 

Hodnocení osobnosti je možné použít ke stanovení pracovního stylu uchazečů, k pochopení jejich základních motivátorů a k rozpoznání vzorů chování zhoršující jejich produktivitu a vztahy s kolegy.

Pojďte s námi

spolupracovat!

Jsme tým expertů na nábor, kteří dodávají kandidáty odpovídající vašemu zadání. Nabízíme partnerství pro dlouhodobou spolupráci.

Napište nám