Služby - Personal Connect
1580
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1580,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Executive Search

Najít přijatelného kandidáta je mnohdy poměrně snadné. Najít skvělého kandidáta je zpravidla velmi obtížné. Vyžaduje to strategický přístup a úzkou spolupráci mezi klientem a našimi konzultanty.

Zadání typu „někoho nám přiveďte“ není pro nás. Obsazujete pozici, kde je velmi obtížné najít kandidáta, získat ho nebo jasně rozpoznat, zda práci zvládne? Obsazujete pozici tak důležitou, že si nemůžete dovolit chybu? Obsazujete pozici klíčového manažera, na jehož výkonu bude závislý úspěch vaší organizace? Toto jsou zadání pro nás.

V Personal Connect vám nabídneme ucelený přístup k nalezení vhodného kandidáta, od prvotní analýzy požadavků přes vyhledání, motivaci, finální výběr z užšího kruhu kandidátů až po podporu při zapracování. Ani my nejsme vševědoucí a tak pokud si to daná pozice vyžaduje, saháme do naší rozsáhlé sítě zkušených expertů, kteří znají nebo dokáží velmi rychle pochopit specifika Vašeho podnikání.

Kariérní poradentsví

Nejste spokojení ve svém současném zaměstnání? Nedaří se Vám najít novou práci? Pak jste přišel na to pravé místo!

Než abychom se hned hrnuli do hromadného posílání Vašeho CV, snažíme se zjistit kdo jste, co umíte a jaká jsou Vaše očekávání. Využíváme Hoganovi psychodiagnostiky k tomu, abychom pochopili, na které pracovní pozice se nejvíce hodíte a na čem je potřeba zapracovat, abyste dosáhli Vaší vysněné práce. Vytvoříme Vám kariérní plán a upravíme s Vámi životopis i  motivační dopis, případně Vám doporučíme další vzdělávání. A pak, když už máte pracovní nabídky na stole, pomůžeme při jejich vyhodnocení a vyjednávání ideálních podmínek.

Podpora interního HR

+ Outsourcing vybraných procesů

Personal Connect pomáhá HR oddělením stát se strategickým útvarem a HR ředitelům stát se těmi, kdo se podílejí na klíčových rozhodnutích. Uvolníme Vám ruce a Vy se tak můžete zaměřit na klíčové procesy svého podnikání.

Společnostem, které nemají personální útvar, případně ani personalistu nabízíme služby ve vybraných oblastech HR. Pokud jste se rozhodli část HR procesů vyčlenit ze své společnosti, jak se již nyní často praktikuje pro oblast účetnictví a mezd, tak jsme tu pro Vás.

Nejedná se o pouhé nahrazení interního zdroje, ale o službu s vysokou přidanou hodnotou. Outsourcingem personálních služeb získáte pomoc a rady odborníků se zkušenostmi z různých pracovních oblastí.

Assessment centra

Mnoho uchazečů dokáže sestavit působivý životopis. Je i mnoho takových, kteří se dokáží perfektně připravit na pohovor. Jak ale poznat, zda obstojí v reálném pracovním životě? Budou dobře zvládat zátěž? Zapadnou do týmu? Nebylo by vhodnější obsadit místo někým, kdo už ve Vaší společnosti pracuje?

My v Personal Connect pro vás organizujeme, jako součást výběrového procesu, tvz. Assessment centra (AC).

Správné využití těchto služeb dává zaměstnavateli poměrně vysokou míru jistoty, že vybral nejlepšího uchazeče nejen z hlediska sebeprezentace, ale i na základě reálných schopností a povahy. Díky AC můžete lépe představit Vaši společnost, její kulturu a lépe poznat kandidáty při řešení konkretních úkolů.

Hodnocení Hogan

Vztah mezi zaměstnancem a jeho přímým nadřízeným hraje rozhodující roli v jeho angažovanosti a produktivitě. Víte, že najmutí a rozvoj nesprávného zaměstnance Vás může stát až 20-ti násobek jeho měsíčního platu? Vaše společnost tak může přicházet o peníze, které by mohla využít jinde.

Při použití hodnocení osobnosti k výběru a rozvoji talentovaných zaměstnanců může Vaše společnost získat konkurenční výhodu. V Personal Connect, na základě dlouholetých zkušeností z oblasti managementu a díky použití univerzálních, ale přesných sad hodnocení Hogan, získáme dostatek informací k předpovědi,  kdo bude v určitých pozicích vynikat a kdo nemusí být správný.

Chcete s námi

spolupracovat?

Všechny naše služby jsou “šité na míru” každému našemu klientovi, jelikož dobře víme, že potřeby společností jsou velmi odlišné. Chcete zjistit, jestli by Vám naše spolupráce seděla? Ozvěte se nám a rádi zjistíme, jak Vám můžeme pomoct. Garanční doba a testovací hledání jsou přirozenou součástí naší práce.

Napište nám