O nás - Personal Connect
190
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-190,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

S vámi již 9 let!

Personal Connect založila Alexandra Lemerová v únoru 2011 po ukončení své úspěšné kariéry v mezinárodních IT a konzultačních firmách. Společnost vznikla s cílem být spolehlivým partnerem v oblasti recruitmentu a napomáhat lidem k uskutečnění jejich snů. Stavíme na týmové práci osvědčených expertů z branže a mladých lidí s inovativním přístupem.

K spolupráci Alexandra přizvala dceru Kateřinu a později i manžela Václava. Kateřina se kromě náboru věnuje také marketingu. Václav přináší své mnohaleté zkušenosti z oblastí product managementu, IT a profilování týmů. Zároveň je i naším inovativním guru. Rodinný tým skvěle doplňuje senior konzultantka Michaela.

Alexandra Lemerová

Jednatelka

Člověk myslící pozitivně vidí neviditelné, cítí neuchopitelné a dosahuje nemožné.

Co mě baví a inspiruje? Pořád se snažím být otevřena novým podnětům. Hodně čtu, sleduji aktuální trendy, setkávám se s úspěšnými lidmi a nechávám se jimi inspirovat. Velkou inspirací je pro mne i můj manžel. To on mě motivuje dělat nové věci a dělat je dobře. Jak relaxuji? S rodinou, u dobrého jídla, na horách nebo u moře. Vždy s dobrou detektivkou v ruce. Proč by měl náš klient a kandidát spolupracovat právě se mnou? Pracuji na projektech a pozicích, kterým věřím.

lemerovaa@personalconnect.cz

Michaela Sirotková

Senior Consultant

Každý den něco děláme, a to něco pak tvoří celý náš život.

Co mě baví a inspiruje? Určitě je to setkávání se zajímavými lidmi, ať už těmi, které znám, nebo těmi, které vidím poprvé v životě. Jak relaxuji? S přáteli, manželem, u pečení nebo v přírodě. Proč by měl náš klient a kandidát spolupracovat právě se mnou? Každý je individualita. Pro mě je důležité poznat co člověka baví, láká ho a kam by chtěl směřovat. Ke všemu a ke všem přistupuji s otevřenou myslí a snažím se být partnerem, ne jen dalším kontaktem.

sirotkovam@personalconnect.cz

Kateřina Lemerová

Junior Consultant a Marketing strategist

Buď cestu najdu, nebo si vyšlapu vlastní.

Co mě baví a inspiruje? Nejvíce mě baví cestování po světě. Nikdy nevíte, co vám vaše cesta přinese, a proto je pro mě objevování nových míst a kultur největší inspirací, ale i výzvou. Pokud zrovna nejsem na cestách, ráda čtu a věnuji se novým trendům v oblasti genetiky a umělé inteligence. Proč by měl kandidát spolupracovat právě se mnou? Naši kandidáti pro mě nejsou jen CV ležící na stole, ale lidé s obrovským potenciálem. Mou oblibou je pomoci jim dosáhnout jejich snů.

katerina.lemerova@personalconnect.cz

Jana-Anežka Kučerová

HR Consultant

Úspěch vždy a všude začíná odvahou.

Co mě baví a inspiruje? Inspirují mě lidé, kteří se nebojí jít za svými sny. Baví mě přijímat nové výzvy a posouvat své hranice. Nejvíc si užívám čas strávený s rodinou, v zimě na horách a v létě relaxování u moře. Proč by měl náš klient a kandidát spolupracovat právě se mnou? Těší mě dopomáhat druhým k jejich úspěchu a vidět, že věci fungují jak mají.

kucerovaja@personalconnect.cz

Pojďte s námi

měnit svět náboru!

Chceš obsazovat perspektivní pracovní pozice? Na Facebooku, LinkedInu nebo Twitteru se cítíš jako doma? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka přesně pro Tebe.

Hledáme motivované a talentované lidi se zájmem o personální poradenství a recruitment. Někoho, kdo umí zvolit kvalitu před kvantitou. Zajímají nás kandidáti, kteří mají rádi výzvy, jsou spolehliví a schopní.

U nás Ti nabídneme velkou samostatnost, zodpovědnost, možnost růstu a práce na zajímavých projektech. V případě zájmu pošlete životopis s motivačním dopisem.

Napiš nám