english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Podpora interního HR

Pomáháme hrát skutečně strategickou roli!

Schopní a motivovaní zaměstnanci patří k nejcennějším součástem každé firmy. Útvar lidských zdrojů by tedy měl hrát naprosto klíčovou roli při vytváření firemní strategie i jejím naplňování. Jenže ve skutečnosti tomu tak mnohdy není. HR manažer pak nemůže dobře dělat svou práci, což má negativní dopady na jeho pozici i na výkonnost firmy jako celku.
 
Personal Connect pomáhá oddělením HR stát se skutečně strategickým útvarem a pomáhá HR ředitelům stát se těmi, kdo se podílejí na klíčových rozhodnutích.
 

Zvládneme to díky tomu, že:

  • Máme dobrou znalost obchodních problémů, které manažeři řeší. Už mnohokrát jsme pomohli nastartovat prodeje, udržet klíčové zákazníky, urychlit vývoj technologií, stabilizovat IT, zefektivnit logistiku apod.
  • Dokážeme převádět obchodní problémy na problémy personalistické, jako jsou rekruitment, motivace či třeba outplacement.
  • Pomáháme manažerům k porozumění, že se bez úzké spolupráce s HR neobejdou.
  • Pomáháme HR manažerům osvojit si klíčové aspekty obchodních problémů a stát se tak cennými partnery pro kolegy z managementu.
  • Mám reálné zkušenosti s fungováním HR Buisness Partneringu
  • Doplňujeme znalosti interního HR. Firemní personální manažer nemůže mít některé speciální dovednosti srovnatelné se specialistou, který podobné záležitosti řeší denně.  S Personal Connectem ale máte vždy přítele na telefonu, který vaše know-how doplní, aktualizuje a případně pomůže připravit prezentaci či zvládání námitek.

 

Dokážeme pomoci i menším firmám nebo zahraničním pobočkám, které z různých důvodů nemohou vybudovat vlastní HR oddělení (link na jinou část nabídky). Ale nikdy nedoporučujeme interní HR nahradit či plně outsourcovat. Lidé a jejich motivace jsou příliš cenní, než aby mohlo být jejich řízení posuzováno jen jako nákladová položka.