english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Executive Search

Vhodní kandidáti nejsou hledající, ale hledaní.

Našimi klienty jsou prestižní mezinárodní i lokální společnosti, pro které hledáme převážně kandidáty na pozice do středního a vrcholového managementu, včetně specialistů. Pracujeme formou executive search. Vhodní kandidáti nejsou hledající, ale hledaní. Máme rozsáhlou databázi vlastních kandidátů a rozsáhlou síť kontaktů. Společnostem poskytujeme na vybrané odborníky záruku. 
 
Společnost Personal Connect s. r.o. poskytuje své služby na základě povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky dne 15.8. 2011 pod číslem UPCR-2011/1967/1.
 
Společnost Personal Connect s r.o. je registrovaným správcem osobních údajů, v souladu s § 16 zákona č. 101/2000 Sb., (Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, pod registračním číslem 00039235.)
 

Naši konzutlanti:

  • pocházejí z businesu, pracovali pro společnosti z IT, bankovnictví, retailu, výroby, utilit, telekomunikací, jak v ČR, tak i v zahraničí.
  • mají dlouholeté zkušenosti s najímáním zaměstnanců. Znají velice dobře HR procesy jak interně ve firmách, tak i externě, v personálních agenturách.
  • využívají moderní způsoby výběru vhodných kandidátů a znalosti trhu včetně sociálních sítí.
  • garantují, že představení kandidáti nejlépe odpovídají požadavkům na dané pozice.
  • mají KPI's nastavená na úspěšnost představených kandidátů