english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Služby

Spolupráce založená na důvěře

Klíčovou službou, kterou nabízíme našim klientům je vyhledávání zaměstnanců formou Executive search. Všechny další služby skvěle doplňují a podporují tuto službu.

Najít přijatelného kandidáta je mnohdy poměrně snadné. Najít skvělého kandidáta je zpravidla velmi obtížné. Vyžaduje to cílený přístup a úzkou spolupráci mezi klientem a poradenskou firmou. Proto se vyhýbáme projektům spočívajícím v tom, že několik konkurenčních firem podá inzeráty či prochází velké databáze a kdy juniorní síly v podstatě náhodně vybírají z řady srovnatelných kandidátů. Zadání typu „někoho nám přiveďte“ není pro nás. Proto trváme na exkluzivitě a na úzké spolupráci se zákazníkem.

 
Pokud naopak obsazujete pozici, kde je velmi obtížné najít kandidáta, získat ho nebo jasně rozpoznat, zda práci zvládne, je to zadání pro nás. Pokud obsazujete pozici tak důležitou, že si nemůžete dovolit chybu, je to zadání pro nás. Pokud obsazujete pozici manažera, na jehož výkonu bude závislý úspěch organizace, je to zadání pro nás.
 
Personal Connect může nabídnout ucelený přístup pokrývající celý životní cyklus obsazení pozice – od prvotní analýzy požadavků přes vyhledání, motivaci, finální výběr z užšího kruhu kandidátů až po podporu při zapracování. Může nabídnout také zkušené experty, kteří znají nebo dokáží velmi rychle pochopit specifika vašeho podnikání.