english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Profil společnosti

"Jsme úspěšní, pokud jdeme v rámci svých schopností za nejvyšším cílem." -Hal Urban

Personal Connect s.r.o. je konzultační společnost, která se zaměřuje na vyhledávaní zaměstnanců, interim management a business poradenství. Pracujeme formou přímého oslovení s velkým ohledem na firemní kulturu našich klientů. Business poradenstvím pomáháme zvyšovat efektivitu a výkonnost firem. Nabízíme též specifické služby a poradenství pro individuální klienty v oblasti jejich kariérního a osobního růstu. Pro naši společnost pracují špičkoví odborníci ze svých oblastí. Dlouhodobě sledujeme aktuální trendy a vývoj, na které se snažíme okamžitě reagovat a přinášet efektivní a inovativní řešení využívajíce nejnovějších poznatků  a technologií. V oblasti náboru zaměstnanců jsou našimi klienty prestižní mezinárodní i lokální společnosti, pro které hledáme převážně kandidáty na pozice do středního a vrcholového managementu, včetně specialistů.
 
V každém z nás dřímá talent. V rámci Personal Connect se snažíme tento talent objevit a pomoci při jeho rozvoji. Následně vhodné talenty propojujeme s budoucími potřebami společností respektujíce jejich firemní kulturu a aktuální potřeby, s využitím inovativních přístupů a nástrojů.
 
Společnost byla založena na začátku roku 2011. Navazuje na obchodní a odborné aktivity své zakladatelky Alexandry Lemerové a klíčových členů týmu společnosti Personal Connect s.r.o.
 

Mise

  • Vytvořit přidanou hodnotu propojením společností a lidí

 

Vize

  • Se znalostí potřeb zákazníků dodávat efektivní řešení špičkovými odborníky z dané oblasti
  • Vše dělat s osobním přístupem
  • Zákazník na prvním místě
  • Být firmou se společensky zodpovědným podnikáním
 
Společnost Personal Connect s. r.o. poskytuje své služby na základě povolení ke zprostředkování zaměstnání vydaném Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky pod číslem MPSV-UP/47046/15/ÚPČR/4.
 
Společnost Personal Connect s r.o. je registrovaným správcem osobních údajů, v souladu s § 16 zákona č. 101/2000 Sb., (Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, pod registračním číslem 00039235.
 
Společnost Personal Connect s.r.o. je členem Americké obchodní komory.