english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Novinky

Zpět

Osobní poradenství u změny kariéry

Pokud z jakýchkoliv důvodů hledáte nové zaměstnání a nechcete čekat, až vám někdo zavolá, nabízíme nové proaktivní služby, které vám pomůžou se zorientovat na trhu práce.

Potřebujete změnit pracovní místo? Stali jste se obětí restrukturalizace? Pokud z jakýchkoliv důvodů hledáte nové zaměstnání a nechcete čekat, až vám někdo zavolá, nabízíme nové proaktivní služby, které vám pomůžou se zorientovat na trhu práce a najít nové zaměstnání. U nás vám garantujeme, že váš životopis nezapadne do černé díry našich databází. Budeme s ním aktivně pracovat. V knihkupectvích nebo na internetu můžete najít velké množství i užitečných rad, jak napsat životopis a jak se připravit na pohovor. Ale jak to aplikovat v konkrétní příležitosti? Máme tým zkušených odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti s nabíráním zaměstnanců ze strany klientů. Naše služby zahrnují přípravu životopisu dle cílené pozice včetně motivačního dopisu, přípravu na pohovor, vyjednávaní o pracovní smlouvě, revize pracovní smlouvy, assessment a vyhodnocení vašeho potenciálu, plánování kariéry, zmapování trhu, vytipování potenciálních zaměstnavatelů a najití vhodného způsobu představení, revize otevřených pozicí přes kanály Personal Connect s.r.o., další služby a doporučení dle aktuální situace. Sportovci a umělci mají své manažery, kteří se jim starají o kariéru. Vy můžete využít služeb Personal Connect s.r.o.