english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Novinky

Zpět

Nová spolupráce s Ivetou Clarke

S nadšením můžeme prohlásit, že jsme navázali spolupráci s Ivetou Clarke pro oblast koučingu, mentoringu a personálního assessmentu. Iveta Clarke je jedním z nejlepších koučů v České republice.

S nadšením můžeme prohlásit, že jsme navázali spolupráci s Ivetou Clarke pro oblast koučingu, mentoringu a personálního assessmentu. Iveta Clarke je jedním z nejlepších koučů v České republice. I díky této spolupráci můžeme v těchto oblastech nabídnout vysoce personalizované služby na vysoké úrovni. Iveta Clarke je profesionálním koučem a věnuje se této profesi a životnímu stylu na plný úvazek. Ve své práci vychází z modelu koaktivního koučování. Jako profesionální kouč a aktivní člen profesních organizací sdružujících kouče (ICF, ICF Česká republika, ČAKO) zásadně propaguje a striktně dodržuje etická pravidla koučování, jak jsou popsána v profesionálním etickém kodexu koučů. Tento soubor pravidel chování kouče tvoří základ každého koučovacího vztahu, do kterého vstupuje se svými klienty.

Ivetě Clarke jsme položili několik otázek:

Jak chápete koučování?

Koučování je zvláštní vztah mezi dvěma lidmi. Jako takový se musí zažít, aby mohl být plně pochopen. Proto je poměrně náročné si koučování skutečně umět představit, pokud o něm jen čtete anebo slyšíte. Mé skutečné porozumění tomu, co je vlastně koučování, nepochází z knih a přednášek. Byla to moje vlastní zkušenost koučovaného a hodiny práce s klienty, které vedly k hlubšímu poznání síly a možností tohoto procesu.

Při práci s klienty podporuji jejich rozvoj a osobní efektivitu. Kvalitní a jasně strukturovaný proces nabízí solidní rámec pro tuto velmi jedinečnou a osobní zkušenost.

Jste známá tím, že se věnujete i koučování tymů. Jaké s tím máte zkušenosti?

Koučování se ukazuje velmi účinné i v týmovém nastavení. Týmové koučování je způsob, jak aktivně zapojit lidi v týmu do konstruktivního dialogu s cílem vytvořit něco společně. Koučování poskytuje tvůrčí otevřený prostor a nabízí jiný, neobvyklý model spolupráce, kdy všichni členové týmu mají vlastnictví i zodpovědnost za společně vytvořený výsledek a zároveň jsou si vědomi procesu, který k němu vedl.