english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Novinky

Alexandra Lemerová mentorkou Equal Pay DayZpět

Alexandra Lemerová mentorkou Equal Pay Day

Správný výběr studijního oboru a zaměstnání bude hlavním tématem, které se bude věnovat majitelka a senior konzultantka Personal Connect Alexandra Lemerová ve svém mentoringu v rámci akce Equal Pay Day, která proběhne ve dnech 17. a 18. dubna 2015.

Do této akce se zapojí společně s dalšími významnými podnikatelkami a manažerkami, jako jsou např. generální ředitelka Xeroxu v ČR Veronika Brázdilová, provozní ředitelka pojišťovny Metlife Klára Ondráčková, jednatelka TV Nova Klára Brachtlová.

Alexandra Lemerová může stavět na vlastní zkušenosti. I když byl její vášní zahraniční obchod a psychologie, šla nakonec studovat počítače a programování, což jí umožnilo najít dobře placenou práci a nakonec se i realizovat v mezinárodním obchodě. Odkaz na její medailonek přístupný zde.

Equal Pay Day neboli Den rovnosti platů je celosvětovou akcí s dlouholetou tradicí, která se koná z důvodu platové nerovnosti - ženy na stejných pozicích vydělávají v České republive přibližně o 21% méně než muži, což nás řadí na jedno z posledních míst v Evropě.

Akce se účastní kolem tisícovky žen a je pořádána českým klubem mezinárodní federace Business and Professional Women (BPW), která působí ve více než 95 státech světa a má kupříkladu poradní status v Hospodářské a sociální radě OSN. Členy jsou vlivné ženy ve vedoucích pozicích, podnikatelky, živnostnice a manažerky.

Více informací k nalezení na webových stránkách konference.

 

Lukáš Kostínek