english version Kontaktujte nás

Archiv novinekNOVINKY

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Pojďte s námi měnit svět náboru!

Chceš pracovat na perspektivních pracovních pozicích? Rád/ráda hledáš nové přístupy s využitím sociálních sítí jako je Linkedin, Facebook nebo Twitter? Baví Tě nové technologie a mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, toto je nabídka pro Tebe.

Více čtěte zde >>
Představení Michaely Ečerové

Představení Michaely Ečerové

Pokračujeme v představování klíčových členů našeho týmu. Michaela je naše odbornice na "lovení" analytiků do risku, crm, financí nebo collection. Co o sobě prozradila?
Více čtěte zde >>
Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Personální bezpečnost - Zaměstnanci jako bezpečnostní riziko

Přinášíme vám odborný článek Ivany Spoustové, externí spolupracovnice Personal Connect.
Více čtěte zde >>
Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Rozhovor s Alexandrou Lemerovou v novém vydání Výjimečných žen

Přinášíme Vám nový rozhovor s Alexandrou Lemerovou z časopisu Výjimečné ženy. Chcete-li se o ní i o společnosti dozvědět více, podívejte se na něj!
Více čtěte zde >>

Naši partneři

Pro naši společnost je spolupráce s partnery velice důležitá. Doplňují pro vás, pro naše zákazníky, portfolio našich služeb. Je to i naplnění naší filozofie propojování se s těmi nejlepšími v jejich oboru.

Dr. Martina Jankovská

Dr. Martina Jankovská

Advokátní kancelář vznikla k 01.01.2014. Po více než 20 letech spolupráce s jinými advokátními kancelářemi se dr. Jankovská rozhodla otevřít vlastní novou kancelář. Advokátní vystupuje pod značkou ExIure, což znamená „na základě práva“.
 
Advokátní kancelář poskytuje právní služby v poměrně četných oblastech práva, zejména:
  • Právo občanské (smlouvy dnes také mezi podnikatelskými subjekty, ať již pro výrobu, distribuci zboží, služby; nároky ze smluv či porušení povinností;  dispozice s nemovitostmi)
  • Právo duševního vlastnictví (práva formálně i neformálně chráněná, licence)
  • Právo korporátní (obchodní korporace, změny a úpravy v souvislosti s novou legislativou, správa a management korporací),
  • Pracovní právo (vztahy mezi zaměstnanci a zaměstnavateli, řízení a organizace, veřejnoprávní souvislosti pracovněprávních vztahů)
  • Vybrané oblasti správního práva (telekomunikace, energetika, veřejná osobní doprava)
  • Speciální oblasti související s ochranou dat, informací a osobních údajů; ochrana práv jednotlivce i právnických osob
 
Channel Crossing – jazyková agentura

Channel Crossing – jazyková agentura

Jazyková agentura Channel Crossings je prestižní společností působící na českém jazykovém trhu již od roku 1993. Za uplynulých 20 let nasbírala zkušenosti, díky nimž se nyní může řadit mezi nejvýznamnější jazykové agentury v České republice. Její poslání však zůstává stále stejné: chce přinášet zákazníkům kvalitní jazykové služby a podporovat tak jejich úspěch, růst, prosperitu a sebevědomí. Jejím posláním je rozvíjet jazykovou vzdělanost v České republice a pomáhat partnerům v jejich internacionální komunikaci. Chce také dále podporovat vnímání jazykových služeb jako profesionálního servisu a spoluvytvářet kultivované obchodní prostředí na tomto trhu. 

S jazykovou agenturou Channel Crossing spolupracujeme v oblasti individuálních i skupinových jazykových programů šitých na míru potřeb našich klientů.

www.chc.cz
 
Účetnictví on-line, s.r.o.

Účetnictví on-line, s.r.o.

UOL svým klientům nabízí komplexní účetní a daňové služby, které mají neustále pod svojí kontrolou díky unikátnímu online přístupu. Všechny služby jsou navíc dostupné non-stop bez ohledu na to, zdali některá z jejich účetních odjela na dovolenou nebo onemocněla. Budují vztah důvěry se svými zákazníky tak, aby se mohli na jejich práci plně spolehnout. Pomáhájí jim rozvíjet vlastní podnikání tím, že přebírájí jejich denní rutinu a zodpovědnost za vedení účetnictví.

Cílem UOL je nabízet zákazníkům profesionální a progresivní služby s vysokou přidanou hodnotou, které jim budou šetřit čas i peníze. 

Společnost UOL se stará o naší účetní a mzdovou agendu.

http://www.uol.cz/
 
Seznam našich partnerů se neustále rozšiřuje dle našich zkušeností a potřeb našich klientů.